آزمایشگاه پتروسنجش آپادانا

on . Posted in پتروسنجش آپادانا

آزمایشگاه پتروسنجش

شرکت پتروسنجش آپادانا در تاریخ 27/1/1391 و با هدف انجام آزمون های شیمیایی مرتبط با انواع فرآورده های نفتی و پتروشیمی بر اساس استانداردهای بین المللی تاًسیس و اداره ثبت شرکت ها به شماره 422625 ثبت گردیده است.

بیانیه مدیریت آزمایشگاه‌

on . Posted in پتروسنجش آپادانا

بیانیه مدیریت آزمایشگاه‌ پترو سنجش آپادانا

 آزمایشگاه‌‌ پترو سنجش آپادانا به عنوان یکی از مراجع انجام آزمون‌های شیمیایی مرتبط با انواع فرآورده های نفتی و پتروشیمی  بر اساس استانداردهای ملی  و بین المللی، سیستم مدیریت خود را طبق الزامات استاندارد بین المللی  ISO /IEC 17025  مستند می­کند و فعالیتهای آزمون خود را به نحوی انجام می‌دهد که الزامات این استاندارد، خواسته­های مشتریان و سازمانها و مراجعی که این آزمایشگاه را به رسمیت می­شناسند، برآورده شود.

مديریت آزمایشگاه، طبق اصول حرفه ای اعلام می دارد که مدیریت و کارکنان آزمایشگاه از هرگونه فشار درونی و بیرونی که تأثیر نابجای مالی و تجاری بر كيفيت نتايج آزمون‌ها مي‌گذارد، مبرا هستند. آزمایشگاه همه فعالیتهای خودرا با تأکید بر حفظ اطلاعات محرمانه و حقوق مالکیت مشتریان انجام می دهد و از دخالت در هر نوع کاری که باعث کاهش اعتماد به صلاحیت، بی‌طرفی، درستی قضاوت یا درستی عملکرد آزمایشگاه شود، اجتناب می­کند.

آزمایشگاه، با توجه به روش ها، اهداف و شیوه ارزیابی نتایج آزمون­ها، نظارت کافی بر کارکنان انجام دهنده آزمون را انجام می دهد و اختیارات لازم در این خصوص به مدیر فنی آزمایشگاه داده شده است.

مدير ارشد، خود را متعهد مي‌داند منابع لازم مالي، انساني و زیر ساخت مناسب را براي استقرار اين استاندارد فراهم نمايد. پيروي از سیستم مدیریت، براي همه کارکنان آزمايشگاه حتي مدير ارشد الزامي است.


                                             مدیر ارشد
                                            شیرین اسعدیان

 

 

 

خط مشی کیفیت آزمایشگاه

on . Posted in پتروسنجش آپادانا

خط مشی کیفیت شرکت پترو سنجش آپادانا

 

شرکت پترو سنجش آپادانا به عنوان یکی از مراجع انجام آزمون‌های شیمیایی مرتبط با انواع فرآورده های نفتی و پتروشیمی  بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی، با هدف  افزایش سطح کمّی و کیفی خدمات آزمایشگاهی و افزایش رضايتمندی مشتريان، نسبت به استقرار استاندارد بین المللی  17025ISO/IEC اقدام نموده است و مدیریت ارشد این آزمایشگاه باتاکید دربی طرفی و تعهد نسبت به اعمال رویه حرفه‌ای و ارائه خدمات با کیفیت ومطلوب  به مشتریان  ، موارد زير را سرلوحه فعالیتهای آزمایشگاه قرار داده است:

 

 • استفاده از افراد دارای صلاحیت در آزمايشگاه به منظور اطمينان از انجام صحیح و دقیق آزمونها و تلاش جهت ارتقاء سطح مهارت وتجربه و شایستگی آنها.
 • توسعه دامنه خدمات آزمایشگاه از نظر نوع و تعداد آزمونها
 • دریافت بازخورد مشتریان وتحلیل نظرات آنان در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان همچنین افزايش 

 

       مشاركت كاركنان با در نظر گرفتن پیشنهادات وانتقادات سازنده آنان .

 

 • مدیریت زمان جواب دهی نتایج با توجه به استانداردهای مدون شده (داخلی و قانونی)

از این رو مدیریت ارشد بعنوان هدایت کننده و راهبر سازمان خود را نسبت به فراهم کردن منابع و امكانات لازم  برای تحقق اهداف و برآورده‌سازي الزامات اين استانداردها متعهد دانسته و با دریافت گزارشات دوره ای ازمدیریت کیفیت وبا اتخاذ تصمیمات مبتنی بر تحلیل داده ها، مسئول برقراری سیستم مدیریت کیفیت با هدف بهبود مستمر عملکرد آزمایشگاه می باشند و همچنین کارکنان ملزم به آشنایی و به کارگیری مستندات سیستم های مدیریت کیفیت در فرایندهای آزمایشگاه بوده و ایشان را درجهت دستیابی به اهداف مورد نظر در حد مطلوب یاری می رسانند . 
                                          
                                                            مدیر ارشد
                                                        شیرین اسعدیان

 

 

 

رزومه شرکت

on . Posted in پتروسنجش آپادانا

آزمایشگاه پترو سنجش آپادانا در فروردین ماه 1391 تاسیس شد. با یاری پروردگار متعال درآذرماه همان سال، پس از دریافت مجوز به شماره T/2568 از سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه همکار آزمون فعالیت خود را آغاز نمود.

هدف از تاسیس آزمایشگاه، برآورده نمودن نیازهای خاص صنایع به ویژه صنایع شیمیایی، پلیمری، نفتی  و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی کشور می باشد.
بخش فرآورده های نفتی به ارایه خدمات فنی و آزمایشگاهی و کنترل کیفیت مربوط به انواع مواد مصرفی مورد استفاده شامل روغن‎ها و روان‎کننده‎ها ،حلال های نفتی و شیمیایی می‎پردازد. با توجه به گسترش اهمیت کیفیت در کلیه صنایع اهمیت وجود یک مرکز مستقل تصمیم گیری برای حل مسایل کیفی این آزمایشگاه سعی نموده با انجام تست های کنترل کیفیت و طراحی پروژه‎های مختلف به افزایش رضایت کیفی و کاهش شکایت مشتری کمک نماید. سازندگان و سایر موسسات تولیدی تحقیقاتی همواره تمایل خود را برا ی ارزیابی محصولات جدید خود از طریق آزمایشگاه فراورده های نفتی پترو سنجش آپادانا اعلام نموده به طوریکه قسمت عمده ای از درخواست های این آزمایشگاه مربوط به ارایه مشاوره برای انجام آزمون ها و طی مراحل تایید کیفی محصولات نهایی می باشد. این آزمایشگاه قابلیت ارایه دامنه گسترده ای از آزمون ها مطابق استاندارد های ملی و بین المللی, ISO, ASTM and DIN دارد.

 • آدرس: تهران، فلکه اول صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، بعداز چهارراه اسدی، پلاک 617
 • تلفن:  44272418(021)
          44242152(021)
          44241249(021)
 • تلگرام و واتس آپ: 09038062743